facebook

Woda Jaworowy Zdrój doskonale nadaje się do codziennego spożycia dla dorosłych i dzieci .

 

WODA ANTIOXYDACYJNA WZBOGACONA WODOREM PRZYWRACA NATURALNĄ RÓWNOWAGĘ REDOKS

 
WODA ANTIOXYDACYJNA POSIADA WŁAŚCIWOŚCI : 
- obniża potencjał redoks
- pomaga zwalczać stres oksydacyjny
- unieszkodliwia wolne rodniki
- redoks -300
 
Woda pobierana jest z samowypływu ze złoża podziemnego, izolowanego geologicznie. Najlepiej spożyć przed: data na butelce. Podana data jest równocześnie oznaczeniem partii produkcyjnej.
 
Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu wolnym od obcych zapachów. Chronić przed przemrożeniem i działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych. Butelkowana u źródła przez producenta.     Wydoby- wana z ujęcia Jaworowy Zdrój w Jaworze.
 
Naturalna Woda Mineralna Antioxidant: Mineralizacja 439,03 mg/l, średniozmineralizowana. Poddawana procesowi napowietrzania i filtracji.
 

Naturalna woda mineralna Omega 3

Woda rozlewana jest do wysokiej jakości opakowań, dzięki czemu doskonałe prezentuje się na każdym stole. 'JAWOROWY ZDRÓJ' produkowana jest jako woda gazowana i niegazowana, Średnie nasycenie dwutlenkiem węgla zapewnia rewelacyjny smak. Osiem niezbędnych dla życia składników mineralnych zostało zestawionych przez naturę w proporcjach, odpowiadających zawartości tych składników w organiźmie ludzkim: KATIONY ( mg /I ), Ca 62,12 , Na 20,00, K 2,70 , Mg 21,87,ANIONY ( mg /1 ), F 0,12, HCO 99,30, SO4 144,23, CI 47,50. Ogólna mineralizacjia 386,02 mg /l
 

+ Poznaj nasze produkty, których sercem jest krystalicznie czysta woda mineralna +